"POLSKA W MOIM SERCU"


8 listopada 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs muzyczno-literacki „Polska w moim sercu”. Jego celem było rozwijanie zainteresowań, talentów oraz zdolności twórczej dzieci i młodzieży. W prezentacji wzięło udział 29 uczestników. Nad jej przebiegiem czuwała komisja w składzie: pani Agnieszka Andryszczyk i pani Sylwia Maj.
Oto laureaci:

Klasy młodsze:
I miejsce – Wiktoria Martyna
II miejsce – Gabriela Zając
III miejsce – Jan Michalski
Wyróżnienie – Jakub Białek

Klasy starsze:
I miejsce – Natalia Pisarewska
II miejsce – Emilia Miłkowski
III miejsce – Patryk Rzymski
Wyróżnienie – Alicja Romej

Zebrana publiczność nagradzała gromkimi brawami wszystkich artystów. Ich występy były interesujące i barwnie zaprezentowane. Uczniowie stanęli na wysokości zadania, wykazali się swoimi talentami i pokazali, że umieją pięknie mówić, grać i śpiewać o Polsce. Oni rzeczywiście mają Polskę w swoich sercach. Zebranej publiczności dostarczyli wielu wzruszeń i emocji. Ukazali, że poezja malowana muzyką i słowem jest piękniejsza, ciekawsza i bogatsza. Laureaci konkursu otrzymali cenne upominki, a pozostali uczestnicy – dyplomy i nagrody pocieszenia.

Kieruję słowa podziękowania i uznania do wszystkich występujących w tym przedsięwzięciu. Gratuluję odwagi i zaangażowania. Życzę, abyście rozwijali swoje zainteresowania i wykorzystywali zdobyte umiejętności. Wasz wysiłek na pewno zaowocuje nowymi sukcesami.

Organizator konkursu
mgr Anna Zalewska