BAL KARNAWAŁOWY 2017

 Niech żyje bal!!!

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły bal karnawałowy poprowadzili uczniowie - i zrobili to w brawurowy sposób! Wodzirejem klas szkoły podstawowej był przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Adrian Kulesza, a towarzyszyła mu Patrycja Szpręglewska. Do zabawy zachęcały także Olivia Mróz i Alicja Vanhaverbeke. Bal gimnazjalistów poprowadziły Katarzyna Król, Wiktoria Sekida oraz Klaudia Jabłońska.
Nie żałowali ci, którzy uczestniczyli w szkolnej zabawie, ponieważ wszystkim dopisywały humory podczas zabaw ruchowych i tanecznych oraz konkursów. Nikt nie opuścił balu z pustymi rękami - każdy otrzymał prezent-niespodziankę oraz słodki upominek. Jak zwykle smaczny poczęstunek oraz przepiękny wystrój sali przygotowały mamy z Rady Rodziców, a oprawę muzyczną z efektami świetlnymi zapewnił DJ Albert. Zabawie i śmiechowi nie było końca.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie balu, p. Agnieszce Andryszczyk za przygotowanie i prowadzenie zabaw dla młodszych dzieci, a p. Sylwii Maj za opracowanie scenariuszy i przygotowanie starszych uczniów do poprowadzenia imprezy oraz wszystkim nauczycielom, którzy czuwali nad dobrą zabawą i bezpieczeństwem uczniów.