26 MAJA - DZIEŃ MATKI
Uroczystości z okazji Dnia Matki na stałe wpisały się w tradycję naszej szkoły. To wyjątkowe święto każdy z nas zna i szanuje. Również w tym roku w wielu klasach obchodzone było ono bardzo uroczyście. Wzruszające wiersze i piosenki, radosne scenki z życia rodziny przypominały wszystkim o roli Matki w życiu każdego człowieka. Pięknie udekorowane sale, życzenia, własnoręcznie wykonane prezenciki, laurki, kwiaty, słodkie poczęstunki i moc uścisków były powodem do radości, a czasami i wzruszeń. Były wyrazem wdzięczności za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniale wybacza. Atmosfera klasowych uroczystości była podniosła, a jednocześnie bardzo radosna i rodzinna. Takie spotkania są zapewne okazją do bliższego poznania i do wyrażenia podziękowań za trud włożony w wychowanie swoich pociech.

WSZYSTKIM MAMUSIOM Z NASZEJ SZKOŁY ŻYCZYMY WSZELKIEJ POMYŚLNOŚĆ